O nás

Projekt Poznej své zdraví byl založen v roce 2021 Danielem Kovalčíkem. Původně šlo o blog s tématem zdraví a všeho kolem něj. Na začátku roku 2022 vstoupili do projektu Jan Tipmann a Jan Gregor Kovalčík s cílem projekt Poznej své zdraví posunout dopředu. Projekt se postupně proměnil na velkou databázi receptů, surovin a také článků o zdraví.

dkovalcik

Daniel Kovalčík

Hlavní zakladatel

Od malička jsem zkoušel různé sporty. Některým jsem věnoval času více, jiným zase o něco méně. Nicméně dodnes ve mě zůstala láska k fitness a k výletům do přírody. Dnes vím, že k pohybu a celkovému zdraví je nutné řešit i kvalitu přijímaných surovin. V této oblasti jsem se jako samouk dlouhou dobu vzdělával, ale zároveň jsem za tu dobu udělal spoustu chyb a přešlapů. Se začátkem podnikání před 6 lety jsem musel začít pracovat také na mém psychickém zdraví. Dnešní doba je hodně rychlá, na internetu je přebytek informací a mnoho z nich už není ani aktuální. Právě díky našim zkušenostem nás napadlo všechny získané poznatky a informace šířit mezi další lidi, co na sobě chtějí pracovat a najít nejlepší verzi sebe sama. Snad pomůžeme naším portálem minimálně jednomu člověku, a už tohle budu vnímat za úspěch.

honza profile2

Jan Tipmann

Spoluzakladatel

“O zdravé stravování jsem se začal zajímat až ve 25 letech, kdy jsem měl za sebou tři roky posilování. Strava mi vyřešila spousty problémů a dodnes mě posouvá dál nejen v posilování. Jelikož pracuji jako webař, spojení mé práce s mou největší zálibou (zdravé jídlo a cvičení) bylo pro mě jasným směrem, kterým se chci vydat.”

jkovalcik

Jan Gregor Kovalčík

Spoluzakladatel

Proč projekt Poznej své zdraví? Od mala miluji sport a fascinuje mě rozvoj jedince v nejlepší verzi sebe sama. 🙌 Společně s Danem a Honzou jsme pochopili, že chceme budovat něco většího. Něco, co pro nás bude mít větší význam a přesah. Chceme se i nadále zdokonalovat ve všech oblastech našeho života a chceme se o to dělit s celým světem, tedy i s tebou. ❤️ Zdraví je jen jedno, vše ostatní je bonus!

Vyhledávání

E-book - 12 efektivních cviků na břicho

Stačí, že budete odebírat naše novinky. E-book vám okamžitě zašleme na e-mail.