Stát se autorem

Baví Vás zdravý životní styl, vaření nebo sport? Rádi píšete? Staňte se našim online autorem a získejte zajímavý přivýdělek. Registrace je zcela zdarma, stačí si založit účet a můžete rovnou začít.
Napsat zprávu

Hledáme autory receptů

Možná patříte mezi ty, kteří si doma stále píší recepty na papíry, lístečky a nebo máte rodinné stohy už dost nečitelných nápadů na skvělá jídla. Publikujte je u nás a ještě si něco přivydělejte.

Na rozdíl od jiných serverů Vám vyplácíme odměnu přímo za Vaši práci. Nikdo si nemusí platit členství, recept koupit, koupit kuchařku či jiné produkty. Dostáváte odměnu jednou měsíčně napřímo od nás.

Profil, kde se každý inspiruje

Každý autor receptů navíc od nás získá možnost mít vlastní stránku s jeho recepty (Vaše malá webová stránka). Inspirujte tak své kamarády, rodinu nebo klienty. Pokud se i oni zaregistrují, budou si Vás moci uložit jako oblíbeného autora a mít k Vám a Vašim receptům vždy snadný přístup.

Aktivně se věnujeme také obsahu na sociálních sítích. A Vy můžete růst s námi. Při publikaci Vámi vytvořených receptů označíme Vaše sociální sítě a Vy tak můžete využít našeho dosahu. Vytvořme společně velkou komunitu stejně smýšlejících lidí #poznejsvezdravi.
Napsat zprávu

Členská sekce

Váš profil bude zároveň Vašim uložištěm. Články, zajímavosti a inspirace, které si jednoduše chcete uložit nebo přečíst později například od jiných autorů. Vše poté najdete ve vašem profilu. Nikdy Vám tak nic neunikne a nemusíte nic složitě hledat.

Brzy další výhody

Vše se snažíme každým dnem zlepšovat, proto se můžete brzy těšit na další výhody, které otevřeme registrovaným uživatelům. Zároveň jsme rádi za zpětnou vazbu, jak celý projekt vylepšit. Jak by se Vám líbilo stát se autorem měsíce, stát se našim ambasadorem nebo mít vlastní kuchařku?

Tak neváhejte a kontaktujte nás pro další informace.

Napište nám

Získejte ZDARMA
e-book v hodnotě 199 Kč, SLEVY u našich partnerů na oříšky a doplňky výživy a navíc se zepojte do našich soutěží!
Chceš ukládat? Vytvoř si u nás účet
Získej možnost ukládat si oblíbené články, recepty, srovnávače, autory a spousty dalšího do svého profilu. Díky tomu budete mít možnost vždy se vrátit k tomu, co vás zaujalo a vytvořit si tak vlastní databázi toho nejzajímavějšího pro vás. Tak neváhejte, vše je zdarma.
Registrovat se zdarma