/
Pro média

Pro média

Získejte informace od Poznej své zdraví. Rádi se s vámi podělíme o nejnovější trendy nebo zajímavá data v oblasti zdravého stravování.

Základní informace

Projekt Poznej své zdraví byl založen v roce 2021 Danielem Kovalčíkem. Původně šlo o blog s tématem zdraví a všeho kolem něj. Na začátku roku 2022 vstoupili do projektu Jan Tipmann a Jan Gregor Kovalčík s cílem projekt Poznej své zdraví posunout dopředu. Projekt se postupně proměnil na velkou databázi receptů, surovin a také článků o zdraví.

Autoři projektu Poznej své zdraví

dkovalcik

Daniel Kovalčík

Hlavní zakladatel

Od malička jsem zkoušel různé sporty. Některým jsem věnoval času více, jiným zase o něco méně. Nicméně dodnes ve mě zůstala láska k fitness a k výletům do přírody. Dnes vím, že k pohybu a celkovému zdraví je nutné řešit i kvalitu přijímaných surovin. V této oblasti jsem se jako samouk dlouhou dobu vzdělával, ale zároveň jsem za tu dobu udělal spoustu chyb a přešlapů. Se začátkem podnikání před 6 lety jsem musel začít pracovat také na mém psychickém zdraví. Dnešní doba je hodně rychlá, na internetu je přebytek informací a mnoho z nich už není ani aktuální. Právě díky našim zkušenostem nás napadlo všechny získané poznatky a informace šířit mezi další lidi, co na sobě chtějí pracovat a najít nejlepší verzi sebe sama. Snad pomůžeme naším portálem minimálně jednomu člověku, a už tohle budu vnímat za úspěch.

honza_profile2

Jan Tipmann

Spoluzakladatel

"O zdravé stravování jsem se začal zajímat až ve 25 letech, kdy jsem měl za sebou tři roky posilování. Strava mi vyřešila spousty problémů a dodnes mě posouvá dál nejen v posilování. Jelikož pracuji jako webař, spojení mé práce s mou největší zálibou (zdravé jídlo a cvičení) bylo pro mě jasným směrem, kterým se chci vydat."

jkovalcik

Jan Gregor Kovalčík

Spoluzakladatel

Proč projekt Poznej své zdraví? Od mala miluji sport a fascinuje mě rozvoj jedince v nejlepší verzi sebe sama. 🙌 Společně s Danem a Honzou jsme pochopili, že chceme budovat něco většího. Něco, co pro nás bude mít větší význam a přesah. Chceme se i nadále zdokonalovat ve všech oblastech našeho života a chceme se o to dělit s celým světem, tedy i s tebou. ❤️ Zdraví je jen jedno, vše ostatní je bonus!

Stáhněte si naše logo