Stát se autorem

Staňte se online autorem receptů a inspirujte tak své kamarády, rodinu, klienty a další. Registrace je zcela zdarma, stačí si založit účet a můžete rovnou začít.

Pište recepty online, aby je každý viděl

Získejte výhody členské zóny a staňte se autorem receptů. Možná patříte mezi ty, kteří si doma stále píší recepty na papíry, lístečky a nebo máte z rodiny stohy už dost nečitelných nápadů na skvělá jídla.

U nás se stačí zaregistrovat zdarma, a vše si můžete přepsat do online podoby a mít tak kdykoliv přístup nejen k vašim receptům.

Profil, kde se každý inspiruje

Každý autor receptů navíc od nás získá možnost mít vlastní stránku s jeho recepty. Na tu můžete posílat vaše kamarády, klienty, rodinu, atd.. Jednoduše kohokoliv budete chtít. Pokud se i oni zaregestrují, budou si vás moci uložit jako oblíbené autora a mít k vám vždy snadný přístup.

Kromě vlastních receptů můžete mít na svém profilu i vaše oblíbené autory a recepty ostatních a dát tak lidem možnost, kde se dále mohou inspirovat, co právě uvařit.

Není to ale jen o receptech

Členská sekce toho nabízí ale daleko více. Váš profil, bude vaším uložištěm věcí, které si jednoduše chcete uložit nebo přečíst později.

Po celém webu najdete možnost uložit si články, recepty, suroviny nebo autory. Vše poté najdete ve vašem profilu. Nikdy vám tak nic neunikne a nemusíte nic složitě hledat.

Brzy další výhody

Vše se snažíme každým dnem zlepšovat, proto se můžete brzy těšit na další výhody, které otevřeme registrovaným uživatelům. Jak by se vám třeba líbilo mít možnost si vaše recepty vytisknout do krásné knihy? Stanete se tak autorem opravdové kuchařky. Tak neváhejte a začněte si váš profil plnit recepty už nyní.

Pište recepty pro ostatní

Získejte možnost ukládat si články, suroviny i recepty. Díky tomu si můžete vytvářet vlastní on-line kuchařku. Máte i vlastní recept? Není problém. Po registraci získáte možnost vytvářet vlastní recepty a ty propagovat na své stránce, která se vám automaticky vytvoří. Můžete tak jednoduše ukázat rodině, příbuzným, přátelům nebo třeba klientům, jaká jídla si mohou od vás připravit.

Ukládejte si oblíbené recepty nebo články

Vkládejte vlastní recepty pro sebe i ostatní

Získejte vlastní profil s vámi a vašimi recepty

Registrovat se zdarma
Získejte ZDARMA
e-book v hodnotě 199 Kč, SLEVY u našich partnerů na oříšky a doplňky výživy a navíc se zepojte do našich soutěží!
Chceš ukládat? Vytvoř si u nás účet
Získej možnost ukládat si oblíbené články, recepty, srovnávače, autory a spousty dalšího do svého profilu. Díky tomu budete mít možnost vždy se vrátit k tomu, co vás zaujalo a vytvořit si tak vlastní databázi toho nejzajímavějšího pro vás. Tak neváhejte, vše je zdarma.
Registrovat se zdarma