Obsah článku

O autorovi

pszprofil
Rozvíjíme pro vás portál každý den. Přidejte se k nám a pomozte ostatním zlepšit se.

Poznej své zdraví

E-BOOK

ebook

Získejte náš e-book cviků na břicho úplně zdarma

Stačí, že budete odebírat naše novinky. E-book vám okamžitě zašleme na e-mail.

Další články

5 novoročních předsevzetí pro vaši krásu

Kosmetika Herbalife
Kosmetika Herbalife
Obsah článku

Z novoročních předsevzetí se už stalo trochu klišé. Všichni si je do nového roku dáváme a často se opakujeme – zhubnu, přestanu kouřit, budu pít méně alkoholu, omezím nezdravé jídlo, budu běhat. Ale co péče o pleť? Máte na svém seznamu nějaké předsevzetí, které se týká vaší krásy?

Když uděláte něco pro svou krásu, budete se cítit sebevědomější a budete se tak i chovat na venek. Máme pro vás 5 tipů, které vám k tomu pomohou.

Udělejte kosmetickou inventuru

Kdy jste naposledy prošli všechny kosmetické výrobky, které vlastníte? Nyní je nejlepší čas projít vše od líčení, péče o pleť až po lak na nehty a začít je házet do koše. Začněte nový rok s novou perspektivou: pokud jste je neměli v ruce, nepoužili nebo je neotevřeli v posledních několika měsících, zbavte se jich. Očividně nepatří mezi vaše oblíbené, jinak by neleželi v zásuvce.

Beauty žena
5 novoročních předsevzetí pro vaši krásu

Pokud kosmetický produkt není součástí vašeho denního kosmetického režimu teď, pravděpodobně nikdy ani nebude. Pamatujte, že většina kosmetických výrobků má datum spotřeby. Není třeba se držet něčeho, co nepoužíváte, zejména pokud už je to prošlé.

Když budete u toho, nezapomeňte na místa, kam ukládáte nepoužité kosmetické výrobky. Vyčistěte koupelnu a zbavte se lahví šamponu a sprchových mýdel, které tam stojí nedotčené. Nezapomeňte na svou tašku do posilovny a kabelky. Je neuvěřitelné, co tam najdete. Pokud ty věci nepoužíváte, vyhoďte je!

Vyberte si vhodnou kosmetiku

Je nový rok, tak proč nezačít od základu? Dejte si novoroční kosmetická předsevzetí, která vám pomohou ke změně. Používáte stále stejné produkty péče o pleť, jaké jste používali před 10 lety? Pokud ano, přehodnoťte aktuální stav pleti a ujistěte se, že používáte ty nejlepší produkty. Pokud jste do svého každodenního režimu péče o pleť ještě nezavedli vyživující sérum, je čas. Totéž platí pro vaši kosmetiku.

Všechny make-upy nejsou rovnocenné. Můžete se rozhodnout trochu vylepšit svůj vzhled a vyhledat produkty, které obsahují trochu SPF nebo se méně třpytí. Chemicky jste si rovnali vlasy nebo je prodloužili? Možná budete chtít upgradovat své vlasové přípravky na bezsíranový šampon a kondicionér a hledat produkty, které tyto vlasy vyživují a posilují. Investujte do sebe a získejte v roce 2020 úžasné nové výsledky.

Napodobujte svůj nejlepší vzhled

Všichni máme fotky, o kterých si myslíme, že na nich vypadáme úžasně, a další fotky, z kterých nejsme tak nadšeni. Hledejte fotografie, kde vypadají vaše vlasy skvěle, váš make-up je ohromující a váš outfit vypadá fantasticky. A tady je snadná část – prostě to udělejte znovu. Říká se, že obrázek vydá za tisíc slov a fotografie nikdy nelžou!

Prohlížení fotek z dětství
5 novoročních předsevzetí pro vaši krásu

Přestaňte vymačkávat pupínky

Může to být trochu obtížné, ale snažte se nemačkat pupínky ani póry. To znamená, že nesmíte mačkat, pupínky, které zdánlivě vyšly z ničeho. Zapomeňte na usilovné mačkání pórů, až z nich vytryskne krev. Hojení pak trvá několik dní. Odolejte nutkání mačkat pupínky a prostě nechte věci na pokoji.

Vystupte z komfortní zóny

Toto řešení může být docela osvobozující. Místo toho, abyste uvízli ve stejné staré koleji, buďte odvážní! Každou chvíli zkuste něco nového, co vás zaujme, i když to nutně nemusíte být „vy“. Zkuste nový odstín rtěnky, nový vzhled nehtů nebo dokonce novou barvu vlasů. Nebudete vědět, jak vypadáte, dokud to nezkusíte. Pokud si netroufáte ukázat svůj nový „look“ venku, vyzkoušejte si ho nejdříve doma. Jen se ujistěte, že to skutečně uděláte! Můžete být příjemně překvapeni.

Krásné rty
5 novoročních předsevzetí pro vaši krásu

Spolu s těmito novými předsevzetími pro rok 2020 existuje několik věcí z minulých let, které by se měly stát zvykem:

  • Před spaním odstraňte make-up.
  • Nový oblíbený produkt si dejte dopředu na poličku, stůl nebo noční stolek, abyste ho stále viděli. Pamatujte – sejde z očí, sejde z mysli.
  • Hydratujte svou pokožku každý den od hlavy až k patě.
  • Dejte šanci novému „looku“. Nechte si vytvořit nový účes, pořiďte si nový lak na nehty nebo kosmetiku. To, co se vám na první pohled nemusí líbit, může být něco, za co se po několika hodinách zamilujete.
  • Nikdy neopouštějte dům bez SPF.

Pamatujte si, že vaše představy o kráse by neměly začínat a končit jen u lednového předsevzetí. Měli byste je průběžně přehodnocovat po celý rok.

5/5 - (1 hodnocení)

Sdílejte článek s ostatními

Facebook
Twitter
WhatsApp
Pinterest

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější články

E-book - cviky na břicho zdarma!

Stačí, že budete odebírat naše novinky. E-book vám okamžitě zašleme na e-mail.

Vyhledávání

100 Kč sleva na Váš nákup od Pure rituals

Prvotřídní lipozomální vitamíny