Obsah článku

Digitální markeťačka, která se zaměřuje na projekty z oblasti zdraví a krásy. Pracovala na obsahové a SEO strategii pro e-shopy GlowUp, Zdravysvet.sk, KocosBeauty a nyní už více než rok tvoří (nejen) texty pro Pure rituals. Volný čas tráví v přírodě, ve fitku nebo čtením dobré knížky.

Získejte náš e-book 6 tipů, jak rychle zhubnout
Stačí, že budete odebírat naše novinky. E-book vám okamžitě zašleme na e-mail.

Nejlepší keto dieta: Recenze nejoblíbenějších keto diet pro rok 2024

Trápí vás nějaké to kilo navíc? Pak jste možná zaregistrovali trend keto diet – ketogenních diet. Jde o diety, které se vyznačují vysokým podílem tuků a minimálním množstvím sacharidů, což má za následek změnu metabolismu a rychlé, efektivní hubnutí. Zní to lákavě? Pozor! Keto dieta není pro každého. V tomto článku rozebereme, zda vám tento způsob stravování bude vyhovovat, a zároveň zhodnotíme nejlepší keto diety dostupné na českém trhu.

Nejlepší celkově

KetoMix

KetoMix Logo
Pro náročné
Dieta KetoMix je jasnou volbou, pokud chcete za málo peněz hodně muziky. Tisíce pochvalných uživatelských recenzí navíc potvrzují, že doopravdy funguje.
Do obchoduPorovnat ceny

Nejlepší cena/výkon

KetoDiet

keto-diet-logo
Zlatý střed
KetoDiet je favoritem, pokud je pro vás rozhodující chuť jídel. Produkty nechutnají uměle, a navíc obsahují méně sacharidů než některé konkurenční proteinové diety.
Do obchoduPorovnat ceny

Nejlepší levná

KetoFit

KetoFit logo
Levný základ
KetoFit ve srovnání s konkurencí obsahuje méně sacharidů, což usnadňuje dosažení ketózy –⁠ stavu, kdy tělo začne využívat tuky jako hlavní zdroj energie.
Do obchoduPorovnat ceny

Obsah srovnávače

Zobrazit obsah srovnávače

⭐Nejlepší keto dieta podle Poznej své zdraví⭐

Keto dieta KetoMix nás zaujala nejen množstvím pozitivních recenzí, ale také rozsáhlým výběrem různých jídel a příznivou cenou – týdně vás produkty vyjdou ani ne na tisíc korun. Pokud tedy hledáte keto dietu, která je poměrně pestrá, chutná a zároveň nezruinuje váš rodinný rozpočet, nemusíte hledat dál. Právě jste ji našli.

S KetoMix se navíc nemusíte bát, že budete dlouhé týdny pít jenom nudné koktejly. K dietě dostanete také kuchařku s recepty a návody, jak z produktů připravit oblíbené pokrmy. Můžete si tak dopřát třeba speciální těstoviny připravené na váš oblíbený způsob, proteinové chipsy s dresinkem nebo pečivo, které připravíte z nízkosacharidové KetoMix směsi. Hubnutí je tak udržitelnější a o poznání příjemnější.

Potěší také doprava zdarma při nákupu na 1490 Kč a možnost vyzvednout si produkty na více než 4000 místech po celé České republice.

Žena s keto shakem

Co je keto dieta a pro koho je vhodná?

Keto dieta je způsob stravování, který do každodenního jídelníčku zařazuje vysoké procento tuků (až 70 %) a velmi nízký podíl sacharidů. Tato skladba stravy zjednodušeně řečeno ovlivní metabolismus a donutí organismus, aby začal využívat tuky pro produkci takzvaných ketolátek, které pak slouží jako zdroj energie. Stane se tedy to, že tělo začne spalovat nejen tuky, které přijímáte ve stravě, ale zároveň také uložené tukové zásoby. Díky tomu má ketonová dieta zajistit rychlé a efektivní hubnutí. Jak tedy takový keto jídelníček může vypadat a je keto dieta vhodná pro každého?

Keto dieta: Co jíst a co ne?

Základem ketogenní diety je eliminovat ve stravě sacharidy. Vzdát se tedy musíte nejen sladkostí, ale také většiny příloh, jako jsou třeba brambory, rýže, kuskus nebo těstoviny. Mimo to si musíte odpustit také konzumaci ovoce, s výjimkou některých druhů, jako jsou třeba borůvky. Aby se organismus do stavu ketózy dostal, je totiž potřeba držet příjem sacharidů pod 30 až 50 gramů za den.

V jídelníčku by se tedy měly vyskytovat především potraviny složené z tuků a bílkovin. Může jít třeba o různé druhy masa, včetně ryb a mořských plodů, šmakoun, tofu, sýry, tvarohy, bílý jogurt, vejce, máslo, semínka a některé druhy ořechů. Místo přílohy si můžete dopřát zeleninu – ale pozor, jen některé druhy. Do keto diety je vhodný celer, brokolice, cuketa, listová zelenina, okurka či ředkvička. Pokud jde o ovoce, to obsahuje hodně sacharidů, takže se do ketonové diety příliš nehodí. Můžete však zařadit malé porce některých druhů, jako jsou například borůvky, maliny a ostružiny.

Potraviny vhodné do keto diety

Výhody a nevýhody ketogenní stravy

Ketogenní strava je vlastně jednou z nejpřísnějších forem nízkosacharidového stravování. Je oblíbená pro rychlé výsledky, ale zároveň její dodržování může být pro některé jedince náročné. Jde totiž o poměrně omezující jídelníček, který ne každému chutná.

Problematický může být také přechod z běžné stravy na keto stravu, kdy pár dnů trvá, než tělo přepne a začne fungovat primárně na tucích. Tento stav se nazývá ketochřipka a je spojen s nepříjemnými pocity, jako je únava, bolest hlavy, podrážděnost nebo nevolnost. Jde však o přechodné potíže, které by po nějaké době měly samy od sebe vymizet.

Na druhou stranu, velkou výhodou keto diety je, že potraviny bohaté na tuky mají vysoký sytící efekt, takže je skvělou volbou pro všechny, kteří nechtějí při hubnutí hladovět. Při snížení příjmu sacharidů navíc dochází k poklesu hladiny hormonů, které stimulují chuť k jídlu.

keto dieta vysledky

V těchto případech se keto dietě vyhněte…

Keto dieta byla původně vyvinuta pro léčbu dětí s některými druhy epilepsie, kterým nezabíraly standardní léky. I když se v dnešní době stále může v těchto případech předepisovat, aktuálně je známá spíše jako rychlý způsob, jak se zbavit přebytečných kil. Ve stavu ketózy totiž dochází ke snížení pocitu hladu, a tak je pro mnoho lidí zkrátka jednodušší dosáhnout kalorického deficitu, který následně vede k hubnutí.

I když výzkumy naznačují, že tento typ stravování může mít pro organismus mnohé výhody, ketonová dieta není vhodná pro jedince s určitými onemocněními, jako jsou například poruchy jater, ledvin, štítné žlázy, žaludeční vředy nebo třeba onemocnění žlučníku. Nedoporučuje se ani v případě, že užíváte některé léky, například na vysoký krevní tlak. Snížený příjem sacharidů vám neprospěje ani v těhotenství a při kojení, kdy potřebujete mít dostatek živin pro správný růst miminka. Dejte také pozor na to, že pro někoho může být omezení sacharidů spouštěcím faktorem pro nezdravé chování vůči jídlu.

Před zahájením jakékoliv diety se poraďte se svým ošetřujícím lékařem nebo s odborníkem na výživu.

Keto dieta v prášku: Ano, nebo ne?

Pokud se chcete pustit do ketogenní diety, můžete si celý jídelníček sestavit z potravin, které jsou běžně dostupné v obchodech. V tomto případě bude základem především maso, tofu nebo šmakoun, mléčné výrobky, semínka, ořechy a zelenina.

keto dieta v prasku

Velké množství lidí, kteří s keto stravováním začínají, se však raději pustí do keto diety v prášku, a to hned z několika důvodů – nemusí si sami nastavovat stravovací plán a počítat kalorie, odpadá nutnost složitého vaření a keto diety v prášku navíc často nabízejí možnost smlsnout si na něčem sladkém, což u klasické ketogenní diety moc možné není.

Je však dobré vědět, že některé ketonové diety v prášku vlastně vůbec nesplňují parametry klasické keto diety. Obsahují totiž méně sacharidů a více bílkovin, takže jde sice o nízkosacharidové diety, ale tělo při nich stavu ketózy nedosáhne.

Tyto práškové diety by se tedy měly prezentovat spíše jako proteinové diety, které fungují na trochu jiném principu než keto stravování.

Proteinová dieta je označení pro stravovací plány, které doporučují vyšší příjem proteinů. Cílem je nahrazení části příjmu sacharidů za proteiny. Existují různé varianty proteinové diety, od diet bohatých na tuky, jako je Atkinsova dieta, až po ty, kde se doporučuje konzumaci nasycených tuků omezit, jako je The Zone Diet. Mezi proteinové diety se řadí i keto dieta, která se od výše zmíněných liší tím, že eliminuje příjem sacharidů na minimum, a tím tělo dostává do stavu ketózy.

Efektivně hubnout můžete na kterékoliv formě proteinové diety, důležité je, aby vám vyhovovala. Záleží totiž primárně na tom, zda se při dietě dostanete do kalorického deficitu. Proteiny navíc lépe zasytí než sacharidy, takže tyto diety se často obejdou bez zbytečného hladovění.

Další výhodou diety s vysokým obsahem proteinů je, že bílkoviny mají vyšší termogenní účinek než tuky nebo sacharidy. To znamená, že tělo při jejich trávení a zpracovávání spaluje více kalorií, což může pomoci zrychlit metabolismus.

Jak proteinová, tak i keto dieta vás tedy mohou dovést k vytouženým výsledkům. Při rozhodování, kterou možnost zvolíte, vycházejte ze svých návyků a chutí. Pokud si chcete usnadnit práci a hubnout bez starostí, můžete sáhnout po keto dietách v prášku. Vždy si však pečlivě přečtěte pokyny výrobce a ideálně si zkuste objednat testovací balíček, abyste si ověřili, že vám produkty budou chutnat.

testovaci balicek
Ochutnávkový balíček keto diety
ochutnavkovy balicek keto diet
Ochutnávka ketodiety na 3 dny
zkusebni balicek keto diety 1
Zkušební balíček proteinové diety

Kolik stojí keto dieta? Cena se u jednotlivých značek různí

Důležitým faktorem, který je potřeba při výběru keto diety v prášku zvážit, je rozhodně cena. Pokud totiž u nového způsobu stravování chcete vydržet dostatečně dlouho na to, abyste viděli první výsledky, neměla by keto dieta být moc velkou zátěží pro vaši peněženku.

To totiž může svádět k nahrazování některých produktů levnějšími alternativami – třeba obyčejnými proteiny. Pak ale keto dieta v prášku ztrácí svůj smysl a může být dokonce i nebezpečná. Jednotlivé stravovací programy jsou totiž navrženy tak, aby uživatel nemusel nad ničím přemýšlet, ale zároveň dostal do těla vše, co organismus ke svému fungování potřebuje.

Jsou-li vaše finanční možnosti omezené, můžete zvážit klasickou keto dietu ze základních potravin, nebo zvolit nejlevnější keto dietu na trhu. Která to je?

Nejvýhodnější nabídku jsme aktuálně našli u KetoMix. Balíček keto diety na 10 týdnů, který obsahuje 266 porcí jídla, vyjde na necelých deset tisíc korun.

Balíček na 4 týdny (140 porcí)Proteinová palačinka (1 porce)Proteinový koktejl (1 porce)
KetoMix5300 Kč59,5 Kč31,4 Kč
KetoDiet6490 Kč62,7 Kč33 Kč
KetoFit5217,3 Kč12,1 Kč37,7 Kč

*cena proteinových palačinek a koktejlů je rozpočítána z výhodných balíčků. Při nákupu jedné porce jsou produkty dražší.

Srovnání keto diet

KetoMixKetoDietKetoFitChia ShakeProdietixIt’s my life
HodnoceníVítěz srovnáníJedna z nejchutnějších možnostíPro ženySe sníženým obsahem cukruS chutí FrancieTaké nás zaujalo
Klady+ výhodná cena
+ zdarma výživový plán s keto kuchařkou
+ služby výživových poradkyň
+ rychlá příprava
+ možnost koupit jednoporcovky
+ 4 předpřipravené dietní programy
+ chutná jídla
+ nadstandardní zákaznický servis
+ věrnostní klub
+ časté akce a slevy
+ podpora poradců KetoDiet
+ 3 snadné dietní plány
+ k výhodným balíčkům zdarma brožura plná tipů
+ na míru pro ženy
+ menší množství sacharidů
+ příchutě v tabletách
+ rychlé doručení
+ chuť jídel
+ dárečky k objednávkám
+4 předpřipravené dietní programy
+ výroba v ČR (Brno)
+ široká nabídka
+ rychlá příprava
+ viditelné výsledky zákazníků
+ snížený obsah cukru
+ bez lepku
+ k balíčkům dietní manuál a shaker zdarma
+ pestrá nabídka jídel
+ strukturovaný třífázový přístup k dietě
+ online kalkulačka pro individuální doporučení
+ online poradenství
+ lokální česká produkce
+ zákaznický servis
+ výživové poradenství
+ široký sortiment
Zápory– některá jídla bývají vyprodaná– vyšší cena
– nepřehledné etikety
– skladování některých jídel
– kratší doba trvanlivosti
– chuť verze s vodou
– některé produkty obsahují ve vyšší míře sóju
– vyšší cena v porovnání s konkurencí
– nasládlá chuť některých jídel
– lehce chaotické webové stránky
– vyšší cena v porovnání s konkurencí
Výživové poradenství✔️✔️✔️✔️✔️
Orientační cena761 Kč na týden1350 Kč na týden1256 Kč na týden1538 Kč na týden1008 Kč na týden1370 Kč na týden
Aktuální cenaProzkoumat!Prozkoumat!Prozkoumat!Prozkoumat!Prozkoumat!Prozkoumat!

Často kladené dotazy

Co se může jíst při keto dietě?

Při ketogenní (keto) dietě se klade důraz na vysoký příjem tuků, střední příjem bílkovin a velmi nízký příjem sacharidů. Cílem je dosáhnout stavu zvaného ketóza, kdy tělo místo glukózy spaluje tuky. Obvyklou součástí keto diety jsou zdravé tuky, oleje, maso, vejce, sýry, nízkosacharidová zelenina, ořechy, semena a některé mléčné výrobky. Pravidlo je, že byste neměli zkonzumovat více než 30 gramů sacharidů za den.

Pokud se rozhodnete dodržovat keto dietu v prášku, často můžete do jídelníčku přidat nízkosacharidovou zeleninu, některé druhy ovoce, jako například borůvky či jiné lesní plody, masové vývary a koření. Vždy se však řiďte pokyny, které uvádí výrobce.

Kdy je tělo v ketóze?

Tělo vstupuje do stavu ketózy, když spotřebovává tuky namísto sacharidů jako primární zdroj energie. To se většinou stává, když příjem sacharidů klesne pod 30 gramů denně. Může k tomu však dojít také v případě, že dlouho hladovíte, držíte striktní nízkokalorickou dietu nebo při intenzivní fyzické aktivitě. Díky tomu, že ketony se vyplavují do krve a moči, můžete využít speciálních testovacích proužků, které dokáží odhalit, zda je vaše tělo v ketóze, nebo ne.

Kdy při ketogenní dietě začnu hubnout?

Každý reaguje na změnu stravovacích návyků jinak, ale obecně by se dalo říci, že první změny uvidíte za několik málo dní. Ze začátku je to však způsobeno hlavně tím, že dochází ke ztrátám vody. K efektivnějšímu využití tuků jako zdroje energie dochází až po dvou až čtyřech týdnech.

Je důležité mít na paměti, že hubnutí by mělo být postupné a zdravé. Rychlá ztráta hmotnosti, zejména na začátku diety, nemusí nutně znamenat dlouhodobý úspěch v redukci tělesného tuku. Pro udržitelné výsledky je důležitá vyvážená strava a pravidelná fyzická aktivita.

Co se stane když poruším Keto dietu?

Jedním z hlavních cílů keto diety je udržet tělo v ketóze, stavu, kdy tělo spaluje tuky jako hlavní zdroj energie. Konzumace vyššího množství sacharidů způsobí, že tělo opět začne používat glukózu (získanou ze sacharidů) jako primární zdroj energie, čímž se přeruší ketóza. Celý proces diety se tak zpomalí.

Co je to ketochřipka?

Při keto dietě dochází k výraznému snížení příjmu sacharidů, což může vést k několika dočasným nežádoucím účinkům. Mezi typické příznaky keto chřipky patří únava, slabost, bolesti hlavy, závratě, zažívací potíže nebo třeba problémy se spánkem. Tyto symptomy však po několika dnech odezní.

Jaký je rozdíl mezi proteinovou dietou a keto stravováním?

Ketogenní stravování je vlastně druh proteinové diety. Oba tyto stravovací směry se zaměřují na zvýšený příjem bílkovin, rozdíl spočívá v úrovni omezení sacharidů. Při proteinové dietě jsou sacharidy sice omezeny, ale ne tak extrémně jako u keto stravování, kdy tělo dosahuje stavu ketózy.

Recenze nejoblíbenějších keto diet

KetoMix: Jasná volba, pokud hledáte levnou keto dietu

KetoMix Logo
+ výhodná cena
+ zdarma výživový plán s keto kuchařkou
+ služby výživových poradkyň
+ rychlá příprava
+ možnost koupit jednoporcovky
+ 4 předpřipravené dietní programy
- některá jídla bývají vyprodaná

KetoMix je jedna z nejznámějších keto diet na českém trhu. Má mnoho spokojených zákazníků a na internetu najdete nespočet pochvalných recenzí. Jedním z největších lákadel KetoMixu je jednoznačně cena. Ve srovnání s konkurencí je totiž doopravdy výhodná. Pokud hledáte co nejlevnější keto dietu, sáhněte po balíčku keto diety na 10 týdnů pro 1. a 2. fázi, který vás vyjde na necelých deset tisíc. Za týden keto diety tak nezaplatíte ani tisícovku. Navíc dostanete zdarma výživový plán s keto kuchařkou, odměrku a shaker.

K dispozici budete mít také služby výživových poradkyň, které jsou milé, vstřícné a srozumitelně odpoví na všechny vaše dotazy. Abyste se v začátcích diety co nejlépe zorientovali, KetoMix vám pošle několik e-mailů se základními pokyny, které vám první dny značně usnadní.

I když KetoMix patří mezi ty nejlevnější keto diety, nejde o malou investici a je dobré si před objednáním ověřit, zda vám jídla budou chutnat. Zákazníci si sice chuť produktů povětšinou pochvalují, ale najdou se i tací, kterým některá jídla nesedí. Určitě tedy počítejte s tím, že KetoMix se vám nemusí trefit do vkusu s každým pokrmem.

Nezapomínejte však na to, že jednotlivá jídla si můžete snadno upravit k obrazu svému. Je možné používat koření, různé bylinky a přidat zeleninu či masový vývar. Koktejly snadno dochutíte rozpustnou kávou, kvalitním kakaem bez cukru nebo třeba skořicí. Ve třetí fázi diety už je možné přidat také kečup a maso. I přesto však musíte počítat s tím, že hotová jídla z pytlíku nebudou chutnat úplně stejně, jako pokrm, který si připravíte sami z čerstvých surovin. Na druhou stranu vám však „vaření“ s KetoMixem nezabere více než 5 minut.

EXTRA TIP: Váháte, zda je KetoMix pro vás to pravé? Vyzkoušejte ochutnávkový balíček! Obsahuje 10 jednoporcových balení různých jídel, která se v keto dietě od KetoMixu vyskytují nejčastěji. Budete mít šanci ochutnat nejen oblíbené koktejly, ale také polévku, kaši, omeletu či proteinovou tyčinku.

Pokud jde o nakupování jednotlivých jídel na e-shopu, velkou výhodou je, že zatímco u ostatních keto diet musíte často koupit větší balení produktů, KetoMix nabízí mnoho pokrmů i jako jednoporcovky. Jediné, na co si zákazníci v tomto ohledu stěžují, je fakt, že některá jídla bývají dlouhodobě vyprodána. Sortiment na e-shopu je však poměrně rozsáhlý, takže i přes tento drobný nedostatek si s největší pravděpodobností vyberete. Sáhnout můžete buď po výhodných balíčcích, nebo si jednotlivá jídla nakombinujte sami. V začátcích však bude rozhodně nejlepší využít předpřipravené dietní programy. KetoMix nabízí rovnou 4 – pro lehkou, střední, vyšší a velmi vysokou nadváhu.

ORIENTAČNÍ CENA
761 Kč

KetoDiet: Když chcete zhubnout s chutí

keto-diet-logo
+ chutná jídla
+ nadstandardní zákaznický servis
+ věrnostní klub
+ časté akce a slevy
+ podpora poradců KetoDiet
+ 3 snadné dietní plány
- vyšší cena
- nepřehledné etikety

Máte mlsný jazýček a cena keto diety pro vás není až tak podstatná? V tom případě zaměřte pozornost na KetoDiet. Podle recenzí jde o jednu z nejchutnějších možností, které trh nabízí. KetoDiet totiž své produkty neustále vylepšuje a přidává nové, zajímavé příchutě. Můžete si tak dopřát třeba proteinovou pizzu, kečup nebo tortilly. Díky tomu bude keto dieta o něco příjemnější.

Stejně jako u KetoMixu, i u KetoDiet máte možnost objednat si zkušební balíček. V tomto případě obdržíte dietu na 3 dny, která obsahuje celkem 17 produktů –⁠ od proteinových drinků přes polévky až po chipsy. K těmto jídlům můžete přidat až 500 g povolené zeleniny a zdravé tuky (dýňový, kokosový či olivový olej, oříšky nebo třeba přepuštěné máslo ghí).

Další velkou výhodou KetoDiet je také nadstandardní zákaznický servis. Komunikace se zákazníky je na velmi vysoké úrovni a zaměstnanci vám často odpoví i večer nebo třeba o víkendu. Tím však péče o klienty u Ketodiet nekončí. Existuje totiž také věrnostní klub umožňující získat akční slevy, body, které je možno vyměnit za slevy na další nákup, dárky a odměny.

KetoDiet nabízí nejen široký výběr výhodných balíčků, ale také speciální hubnoucí programy, které si můžete zvolit podle vaší výchozí váhy. Při nízké nadváze sáhněte po plánu BASIC, při střední nadváze je vhodný plán MEDIUM a v případě, že chcete zatočit s vysokou nadváhou, zvolte plán INTENSE. Na e-shopu však můžete zakoupit i jednotlivá jídla zvlášť, případně také doplňky stravy, sušené maso nebo třeba produkty pro péči o tělo.

Pokud jde o nedostatky KetoDiet, často bývá zmiňována právě vyšší cena diety. Firma však poměrně často nabízí různé akce a slevy, takže když vychytáte ten správný moment, můžete si tuto ketodietu objednat i levněji. Dalším drobným problémem jsou etikety. Na dózách jsou příliš malé a na sáčcích chybí český návod. Pro některé uživatele je tak poměrně složité se zorientovat a ocenili by, kdyby označení produktů a doplňující informace byly trochu přehlednější.

ORIENTAČNÍ CENA
1350 Kč

KetoFit: Na míru pro ženy

KetoFit logo
+ na míru pro ženy
+ menší množství sacharidů
+ příchutě v tabletách
+ rychlé doručení
+ chuť jídel
+ dárečky k objednávkám
+ výroba v ČR (Brno)
- skladování některých jídel
- kratší doba trvanlivosti

Značka KetoFit své produkty cílí primárně na ženy. Vychází z myšlenky, že hubnutí je pro ně náročnější než pro muže, a proto jsou výživové plány upraveny pro specifické výživové potřeby něžného pohlaví. Ve srovnání s ostatními keto dietami na trhu obsahuje menší množství sacharidů, takže je s ní mnohem jednodušší úspěšně dosáhnout ketózy – stavu, kdy tělo místo sacharidů začne používat jako palivo tuk.

KetoFit podobně jako konkurence nabízí hned několik hubnoucích programů. Ať už máte jen pár kil navíc, nebo hledáte rozsáhlejší redukční plán, tato keto dieta má řešení pro všechny. Plán Soft je vhodný, pokud vás trápí lehká nadváha, plán Optimal se hodí pro střední redukci hmotnosti, možnost Maxi je ideální pro kompletní změnu životního stylu a varianta Maxi PLUS je pro všechny, které trápí výraznější nadváha.

Můžete však zakoupit také různé výhodné balíčky, jako například balíček SKVĚLÉ LÉTO, který je sestaven z produktů s minimem sacharidů, díky čemuž by mělo být hubnutí obzvláště rychlé, nebo balíček VÝLETNÍK, který se hodí na cesty, například na dovolenou. V sortimentu nechybí ani široký výběr jednotlivých koktejlů, kaší, polévek, omelet, smoothies, těstovin, tyčinek a čokolád.

Velkou odlišností od konkurence jsou příchutě ve formě rozpustných tablet, které slouží především k ochucení koktejlů, kaší a některých dezertů, dají se však využít také do běžných jídel nebo místo sirupu do vody. Díky těmto příchutím bude váš jídelníček mnohem pestřejší a je pravděpodobné, že u diety vydržíte déle. Můžete je libovolně střídat a kombinovat mezi sebou a užít si své jídlo pokaždé trochu jinak. Nehrozí tak stereotyp, který by vám dodržování keto diety mohl značně znepříjemnit.

Pokud si ani tak nejste jisti, zda by vám dieta od KetoFit chutnala, můžete si objednat zkušební balíček proteinové diety, který obsahuje 17 porcí jídla na 3 dny. Jednoduše si tak otestujete, jestli vám keto dieta sedne, nebo ne.

Mezi další výhody KetoFit patří podle recenzí také rychlé doručení, chuť jídel a dárečky, které firma přidává k objednávkám. Při nákupu nad 1500 Kč navíc získáte dopravu zdarma. Zákazníci si pochvalují také servis – zaměstnanci jsou vstřícní a komunikace rychlá.

Přestože produkty KetoFit chutnají skvěle, je třeba dbát na správné skladování, zejména v teplých měsících. Některá jídla je totiž potřeba skladovat při teplotě do 19 stupňů. Při nákupu si dejte pozor také na to, že ne všechny produkty je vhodné nakupovat do zásoby – některé mají kratší dobu trvanlivosti.

ORIENTAČNÍ CENA
1256 Kč

Chia Shake: Produkty se sníženým obsahem cukru

chia-shake-logo (1)
+ široká nabídka
+ rychlá příprava
+ viditelné výsledky zákazníků
+ snížený obsah cukru
+ bez lepku
+ k balíčkům dietní manuál a shaker zdarma
- chuť verze s vodou
- některé produkty obsahují ve vyšší míře sóju
- vyšší cena v porovnání s konkurencí

ChiaShake.cz nabízí širokou řadu keto dietních produktů, od koktejlů a smoothie až po pudinky, palačinky, polévky, kaše a omelety. Zákazníci oceňují rychlou přípravu, chutné recepty a zasycující účinky, což je výhodné zejména v hektických dnech. Společnost se prezentuje jako zastánce ekologie a zdravého životního stylu, a proto jejich produkty mají sníženou hladinu cukru a většina z nich je bezglutenových.

Produkty se dají nakoupit ve velkých výhodných balíčcích, ke kterým jako dárek dostanete dietní manuál a shaker zdarma. Chia Shake rovněž láká celoroční akcí na dopravu zdarma nad 2000 Kč a 14 denní záruku na vrácení peněz. Na druhou stranu, někteří zákazníci vyjádřili nespokojenost s chutí některých produktů a složením.

ORIENTAČNÍ CENA
1538 Kč

Prodietix: Dieta inspirovaná Francií

logo-prodietix
+ Pestrá nabídka jídel
+ Strukturovaný třífázový přístup k dietě
+ Online kalkulačka pro individuální doporučení
+ Online poradenství
- Nasládlá chuť některých jídel
- Lehce chaotické webové stránky

Prodietix je francouzská dieta postavená na konzumaci jídel bohatých na bílkoviny, vitamíny a minerály. Díky široké nabídce pokrmů, od omelet po tyčinky a polévky, je dieta pestrá a poskytuje dostatečnou variabilitu. Jednotlivá jídla jsou navíc inspirovaná Francií, takže Prodietix je ideální pro všechny, kteří si rádi pochutnají, i když se právě snaží zhubnout.

Prodietix klade důraz na komunikaci a plynulost objednávek, takže se nemusíte bát nevyřešených problémů. Web nabízí kalkulačku pro výpočet ideální váhy a doporučení diety. Třífázový dietní program je pečlivě koncipován, aby postupně vedl k významné váhové redukci, stabilizaci a nakonec přechodu zpět k běžnému jídelníčku s cílem předejít jo-jo efektu.

Drobnou nevýhodou je, že některá jídla jsou občas zákazníky vnímána jako lehce nasládlá a cena může být vyšší ve srovnání s jinými produkty na trhu. Na druhou stranu na webu lze nalézt sekci akcí a slev, kde je plno produktů prodávaných za nižší cenu.

ORIENTAČNÍ CENA
1008 Kč

It’s my life: Dietní produkty z Česka

logo (1)
+ Lokální česká produkce
+ Zákaznický servis
+ Výživové poradenství
+ Široký sortiment
- Vyšší cena v porovnání s konkurencí

It's my life je česká firma zaměřená na redukci hmotnosti a výživové poradenství v oblasti keto diety. Veškerou produkci má zajištěnou v České republice. Webové stránky nabízejí snadnou navigaci a užitečné nástroje, jako je BMI kalkulačka a průvodce hubnutím.

Koncept keto diety It's my life je promyšleně rozdělen do několika fází (od diety S až po XXL) s týdenními dietními balíčky odpovídajícími aktuální fázi diety. Dieta je na rozdíl od konkurence rozdělena do 5 kroků, což by mělo zamezit opětovnému nabrání hmotnosti. Sortiment produktů je bohatý, obsahuje mimo jiné koktejly, kaše, palačinky a hlavní jídla. Uživatelům je k dispozici možnost zakoupit testovací balíček k objevení preferovaných chutí. Firma nabízí celoroční dopravu zdarma nad 2000 Kč a pravidelné akční nabídky. K dispozici vám je dobře fungující zákaznický servis, a navíc můžete využít také pobočky It’s my life v různých městech po celém Česku, které nabízejí výživové poradenství a analýzu pomocí InBody.

ORIENTAČNÍ CENA
1370 Kč
5/5 - (1 hodnocení)
Sdílejte článek s ostatními

Komentáře

E-book - 6 tipů,
jak rychle zhubnout
Chceš ukládat? Vytvoř si u nás účet
Získej možnost ukládat si oblíbené články, recepty, srovnávače, autory a spousty dalšího do svého profilu. Díky tomu budete mít možnost vždy se vrátit k tomu, co vás zaujalo a vytvořit si tak vlastní databázi toho nejzajímavějšího pro vás. Tak neváhejte, vše je zdarma.
Registrovat se zdarma
Chceš ukládat? Vytvoř si u nás účet
Získej možnost ukládat si oblíbené články, recepty, srovnávače, autory a spousty dalšího do svého profilu. Díky tomu budete mít možnost vždy se vrátit k tomu, co vás zaujalo a vytvořit si tak vlastní databázi toho nejzajímavějšího pro vás. Tak neváhejte, vše je zdarma.
Registrovat se zdarma
Chceš ukládat? Vytvoř si u nás účet
Získej možnost ukládat si oblíbené články, recepty, srovnávače, autory a spousty dalšího do svého profilu. Díky tomu budete mít možnost vždy se vrátit k tomu, co vás zaujalo a vytvořit si tak vlastní databázi toho nejzajímavějšího pro vás. Tak neváhejte, vše je zdarma.
Registrovat se zdarma
Chceš ukládat? Vytvoř si u nás účet
Získej možnost ukládat si oblíbené články, recepty, srovnávače, autory a spousty dalšího do svého profilu. Díky tomu budete mít možnost vždy se vrátit k tomu, co vás zaujalo a vytvořit si tak vlastní databázi toho nejzajímavějšího pro vás. Tak neváhejte, vše je zdarma.
Registrovat se zdarma
Chceš ukládat? Vytvoř si u nás účet
Získej možnost ukládat si oblíbené články, recepty, srovnávače, autory a spousty dalšího do svého profilu. Díky tomu budete mít možnost vždy se vrátit k tomu, co vás zaujalo a vytvořit si tak vlastní databázi toho nejzajímavějšího pro vás. Tak neváhejte, vše je zdarma.
Registrovat se zdarma
Chceš ukládat? Vytvoř si u nás účet
Získej možnost ukládat si oblíbené články, recepty, srovnávače, autory a spousty dalšího do svého profilu. Díky tomu budete mít možnost vždy se vrátit k tomu, co vás zaujalo a vytvořit si tak vlastní databázi toho nejzajímavějšího pro vás. Tak neváhejte, vše je zdarma.
Registrovat se zdarma
Chceš ukládat? Vytvoř si u nás účet
Získej možnost ukládat si oblíbené články, recepty, srovnávače, autory a spousty dalšího do svého profilu. Díky tomu budete mít možnost vždy se vrátit k tomu, co vás zaujalo a vytvořit si tak vlastní databázi toho nejzajímavějšího pro vás. Tak neváhejte, vše je zdarma.
Registrovat se zdarma
Získejte ZDARMA
e-book v hodnotě 199 Kč, SLEVY u našich partnerů na oříšky a doplňky výživy a navíc se zepojte do našich soutěží!
Chceš ukládat? Vytvoř si u nás účet
Získej možnost ukládat si oblíbené články, recepty, srovnávače, autory a spousty dalšího do svého profilu. Díky tomu budete mít možnost vždy se vrátit k tomu, co vás zaujalo a vytvořit si tak vlastní databázi toho nejzajímavějšího pro vás. Tak neváhejte, vše je zdarma.
Registrovat se zdarma