Obsah článku

O autorovi

pszprofil
Rozvíjíme pro vás portál každý den. Přidejte se k nám a pomozte ostatním zlepšit se.

Poznej své zdraví

E-BOOK

ebook

Získejte náš e-book cviků na břicho úplně zdarma

Stačí, že budete odebírat naše novinky. E-book vám okamžitě zašleme na e-mail.

Další články

Opravdu fungují spalovače tuků?

Opravdu fungují spalovače tuků
Opravdu fungují spalovače tuků
Obsah článku

Spalovače tuků neustále získávají na popularitě a jsou již stále více uznávány i těmi, kteří nepracují ve fitness průmyslu. Podle definice působí jako podpora při spalování tuků v souvislosti se správnou stravou a tréninkem. Hubnutí je jedním z nejčastějších tréninkových cílů, a tak není divu, že byly vyvinuty speciální doplňky stravy, které tento proces podporují. Spalovače tuků jsou však často předmětem pochybností, proto stojí za to se na ně podívat blíže.

Co jsou spalovače tuků?

Spalovače tuků jsou směsí živin, které mají urychlit procesy spalování tuků v těle. To je způsobeno správným poměrem složek, z nichž nejčastější jsou kofein, guarana nebo zelený čaj. Zajímavé je, že kolem tohoto typu doplňku stravy vzniklo mnoho názorů, z nichž ne všechny jsou pravdivé.

Jsou spalovače tuku bezpečné?

Nejzákladnějším bezpečnostním problémem spalovačů tuků a jakýchkoli jiných doplňků stravy je jejich zdroj. Vždy by měly být zakoupeny od oficiálních distributorů, protože tyto typy výrobků jsou jednoduše řádně testovány. Tímto způsobem si můžete být jisti složením a tím, že nebudou obsahovat žádné zakázané látky apod., což může mít za následek například pozitivní výsledky. – Z tohoto důvodu stojí za to věnovat pozornost nabídce produktů. Z tohoto důvodu stojí za to věnovat pozornost nabídce obchodu ALLNUTRITION (https://allnutrition.cz).

Jak fungují spalovače tuku?

Především by mělo být jasné, že spalovač tuků funguje, ale v souladu s jeho účelem. Jako doplněk stravy doplňuje hlavní formu přísunu potravy, tj. správně sestavenou, vyváženou stravu. Když to nestačí k tomu, abychom tělu dodali správné dávky konkrétních látek, sáhneme po doplňcích stravy a výživových doplňcích, které stejně jako spalovače tuků fungují stejně dobře.

Spalovače tuku však nenahradí jídlo ani fyzickou aktivitu obecně. Pokud celý den sedíte na pohovce a užíváte spalovače tuků, těžko můžete očekávat, že budou fungovat. Pokud jsou však aplikovány správným způsobem, můžete se spolehnout na tyto účinky:

  • Zrychlení procesu spalování tuků – urychluje jeho práci, včetně metabolismu. Je však třeba zmínit, že tento proces je urychlený, nikoli vyvolaný – tedy především aktivita a strava.
  • Zvýšená energie a motivace – to je mimo jiné způsobeno obsahem kofeinu ve spalovačích tuků. Díky stimulaci a efektivnějšímu cvičení se však zvýší i úroveň motivace a samotný přístup i k tomu nejtěžšímu tréninku.
  • Snížení chuti k jídlu – ačkoli tímto způsobem fungují především regulátory chuti k jídlu, některé spalovače tuků mají také tento typ vlastnosti. Vše samozřejmě závisí na složení daného doplňku stravy.
  • Spalování přebytečného tělesného tuku je jedním z nejčastějších tréninkových cílů. Není proto divu, že tváří v tvář tak velké skupině byly vyvinuty speciální doplňky stravy, které podporují procesy spalování tuků.

Zjistěte více informací o spalovačích tuků.

5/5 - (2 hodnocení)

Sdílejte článek s ostatními

Facebook
Twitter
WhatsApp
Pinterest

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější články

E-book - cviky na břicho zdarma!

Stačí, že budete odebírat naše novinky. E-book vám okamžitě zašleme na e-mail.

Vyhledávání

100 Kč sleva na Váš nákup od Pure rituals

Prvotřídní lipozomální vitamíny