Obsah článku

Digitální markeťačka, která se zaměřuje na projekty z oblasti zdraví a krásy. Pracovala na obsahové a SEO strategii pro e-shopy GlowUp, Zdravysvet.sk, KocosBeauty a nyní už více než rok tvoří (nejen) texty pro Pure rituals. Volný čas tráví v přírodě, ve fitku nebo čtením dobré knížky.

Získejte náš e-book 6 tipů, jak rychle zhubnout
Stačí, že budete odebírat naše novinky. E-book vám okamžitě zašleme na e-mail.

Venira gumoví medvídci: Recenze na komplexní výživu pro vlasy, nehty a pleť

5 ledna, 2024

Venira gumoví medvídci na vlasy, nehty, pleť

Uložit článek

Zobrazit obsah článku

Krásné vlasy, zdravé nehty a zářivá pleť, to je sen snad každé ženy. Bohužel, dosáhnout ho není vždy jednoduché. Proti nám často hraje genetika, zdraví nebo nedostatek času pro důkladnou péči o sebe. Jednou z cest, jak svou přirozenou krásu podpořit, však mohou být doplňky stravy. Proto jsme se rozhodli otestovat gumové medvídky od VENIRA®, kteří obsahují 14 aktivních látek pro podporu normálního stavu nehtů, vlasů a kůže. Stojí tento produkt za to? Přečtěte si naši recenzi VENIRA® gumových medvídků a zjistěte vše, co potřebujete vědět – od složení, ceny a hodnocení dalších uživatelů až po naši zkušenost.

Bestseller značky VENIRA® – gumoví medvídci pro vlasy, nehty a pleť

Gumoví medvídci jsou alternativou doplňků stravy v tabletkách. Jsou tak ideální pro všechny, kteří mají problém s polykáním nebo pravidelným braním pilulek. Chutnají totiž opravdu jako bonbónky, takže jejich užívání je příjemným rituálem, na který den budete každý den těšit.

VENIRA® gumoví medvídci pro vlasy, nehty a pleť obsahují kombinaci několika účinných látek, které mají vliv nejen na krásu, ale také na míru únavy a ochranu buněk před oxidačním stresem. Podle výrobce je tento doplněk stravy vhodné užívat, pokud máte:

  • slabé nehty se sklonem k lámání a třepení,
  • jemné, lámavé nebo řídnoucí vlasy,
  • problémy s pomalým růstem vlasů,
  • ochablou pleť bez života,
  • drobné nedokonalosti na pleti.
Venira medvídci pro vlasy, nehty a pleť
Venira medvídci pro vlasy, nehty a pleť

Složení VENIRA® gumových medvídků pro vlasy, nehty a pleť

Gumoví medvídci obsahují hned 14 aktivních látek pečlivě vybraných tak, aby podpořili normální stav vlasů, nehtů a pleti. Na dalších řádcích tyto složky prozkoumáme důkladněji.

Složení Venira medvídků pro vlasy, nehty a pleť

Kolagen: Bílkovina, která zajišťuje, že kůže je pružná a pevná. Často se užívá pro zpomalení projevů stárnutí, může však být také účinným pomocníkem v boji proti akné. Působí i na vlasy, a to především tak, že podporuje hydrataci vlasové pokožky a správnou funkci mazových žláz.

Zinek: Minerál napomáhající k udržení zdravého stavu vlasů, nehtů a pokožky. Hraje roli při syntéze proteinů a buněčném růstu, čímž podporuje růst nových vlasů. Zinek také přispívá k produkci kolagenu, klíčové složky struktury vlasů. Vedle toho má vliv i na celou řadu dalších tělesných procesů – podporuje normální plodnost a reprodukci, je prospěšný pro udržení dobrého zdraví zraku a přispívá ke správné funkci imunitního systému.

Selen: Stopový prvek, který přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů. Má vliv na fungování štítné žlázy, orgánu ovlivňujícího hormonální systém. Zároveň také chrání buňky před oxidativním stresem a přispívá k normální funkci imunitního systému.

Kyselina listová: Vitamín B9 přispívá k normální syntéze aminokyselin, podílí se na procesu dělení buněk a jeho dostatečný příjem souvisí se zdravým růstem všech buněk v těle. Jeho nedostatek může vést k vypadávání vlasů. Kyselina listová však nemá vliv jen na krásu – přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální funkci imunitního systému a k normální krvetvorbě.

Vitamín C: Vitamín rozpustný ve vodě, který hraje významnou roli při procesu tvorby kolagenu. Zároveň napomáhá jeho lepšímu vstřebávání a efektivnějšímu využití. Mimo to však funguje také jako antioxidant a chrání buňky před oxidativním stresem.

Biotin: Vitamín B7 má svou úlohu v procesu tvorby keratinu, který je esenciální pro růst, zdraví a pevnost vlasů. Dále také přispívá k udržení zdravé pokožky a sliznic a ovlivňuje energetický metabolismus.

Retinol: Vitamín A přispívá k udržení normálního stavu pokožky a podporuje cirkulaci kyslíku v krvi. Napomáhá také normální funkci imunitního systému a k udržení zdraví sliznic.

Cholin: Bioaktivní látka, která přispívá k normálnímu metabolismu lipidů a homocysteinu. Mimo to také napomáhá k udržení normální činnosti jater.

Inositol: Látka obsažená v buněčných membránách mozku, svalů, srdce a některých orgánů. Bývá označována jako vitamín B8 a často se užívá pro podporu duševní výkonnosti a koncentrace.

Vitamin B5: Kyselina pantothenová přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a metabolismu steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů. Zároveň také napomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamin B6: Pyridoxin se podílí na tvorbě buněk a přispívá k regulaci hormonální aktivity. Často je také považován za efektivního bojovníka proti vypadávání vlasů.

Vitamin B12: Kobalamin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a metabolismu homocysteinu. Podporuje normální funkci imunitního systému a napomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamin D3: Vitamín, který se podílí na procesu dělení buněk a pozitivně působí na funkci imunitního systému. Mimo to také přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů.

Vitamin E: Antioxidant přispívající k ochraně buněk před oxidativním stresem. Zároveň napomáhá vyhlazení jemných linek na pokožce.

Cena VENIRA® gumových medvídků pro vlasy, nehty a pleť vyjde na necelých 15 Kč denně

Gumoví medvídci nepatří právě k nejlevnějším doplňkům stravy. Balení 2×60 tablet můžete na internetu sehnat okolo 900 Kč. Doporučená denní dávka je 2 medvídky, takže vám vydrží přibližně 60 dní, což znamená, že jeden den užívání tohoto doplňku vás vyjde přibližně na 15 Kč.

venira medvidci recenze

Na druhou stranu je však potřeba vzít v úvahu, že VENIRA® gumoví medvídci pro vlasy, nehty a pleť obsahují opravdu širokou škálu účinných látek. Pojďme si srovnat cenu s podobným produktem – Bears With Benefits Ah-mazing Vitamíny pro zdravé vlasy s biotinem.

Za jednu denní dávku Bears With Benefits zaplatíte skoro 8 Kč, což je v podstatě polovina ve srovnání s doplňkem stravy od VENIRA®. Neobsahují však kolagen a některé další účinné látky.

Účinná látkaObsah v denní dávce medvídku VENIRA®Obsah v denní dávce Bears With Benefits
Kolagen4 mg
Cholin80 mcg
Inositol80 mcg
Vitamín A600 mcg315 mcg
Vitamín B57 mg2,6 mg
Vitamín B64 mg1 mg
Vitamín B126 mcg
Vitamín C30,30 mg11,6 mg
Vitamín D310 mcg
Vitamín E12 mg5,5 mg α-TE
Vitamín B9400 mcg130 mcg
Vitamín B7300 mcg5000 mcg
Zinek5,2 mg1,45 mg
Selen30 mcg
Jód21,8 mcg

Při výběru tedy zvažte, co od doplňku stravy očekáváte a jaké účinné látky chcete dostat do organismu. Vybírat pouze podle ceny se nemusí vždy vyplatit.

Jak fungují VENIRA® medvídci? Recenze uživatelů říkají, že skvěle!

S doplňky stravy VENIRA® jsou uživatelé většinou spokojeni, občas se však najde někdo, komu nezaberou. Je potřeba si uvědomit, že každé tělo je jiné a každému člověku mohou chybět různé aktivní látky. Možná tedy budete muset vyzkoušet několik různých produktů, než objevíte ten s optimálním složením, které vám bude vyhovovat. Pokud hledáte tabletky, které kombinují trochu jiné účinné látky než VENIRA® gumoví medvídci pro vlasy, nehty a pleť, přečtěte si naši recenzi na Vlasové hnojivo.

Pokud jde o první dojem z gumových medvídků, v recenzích převládá nadšení. Uživatelé si chválí chuť, která je velmi podobná opravdovým bonbónům a nemá žádnou chemickou pachuť. Medvídci navíc také krásně voní. Dále lidé v recenzích velmi pozitivně hodnotí formu užívání, která je maximálně jednoduchá. Nebaví vás míchání a pití kolagenových drinků? Doplňte vitamíny, minerály a dávku kolagenu gumovým medvídkem!

venira gumovy medvidek na vlasy nehty plet

Nejdůležitější jsou však účinky a i ty většina recenzentů hodnotí pozitivně. Mnohým medvídci pomohli s padáním vlasů a jejich kvalitou, další hlásí hezčí pokožku – pleť je vypnutá, mizí suchá místa, je jasnější a pružnější. Medvídci tak mohou být skvělým pomocníkem, pokud vás trápí pnutí kůže a suchá, šupinatá místa. Hodně uživatelů vidí změnu také na nehtech, které jsou mnohem pevnější, nebo na délce řas.

Vzhledem k tomu, že VENIRA® medvídci obsahují 14 účinných látek, mohou se výsledky projevit také trochu jinak než pouze na vašem vzhledu. Není výjimkou, že při braní tohoto doplňku stravy zaznamenáte menší míru únavy a nárůst energie, což je příjemný bonus.

V podstatě jediné negativum, na které uživatelé upozorňují, je to, že medvídky je potřeba hlídat před dětmi, aby nedošlo k záměně s obyčejnými gumovými bonbony.

Naše recenze VENIRA® gumových medvídků pro vlasy, nehty a pleť

Pokud hledáte doplněk stravy s ohromným množstvím pozitivních ohlasů, pak je to jednoznačně VENIRA® na vlasy. Recenze a fotky hovoří jasně – produkty této značky opravdu na vlasy působí jako zázrak. Proto jsem se rozhodla, že tento doplněk otestuji i na sobě. Mým hlavním problémem je lámání vlasů a pomalý růst, rozhodně bych však ocenila také zpevnění nehtů.

medvidci venira recenze

První dojem z VENIRA® gumových medvídků pro vlasy, nehty a pleť je rozhodně skvělý! Občas mám problémy brát doplňky stravy pravidelně, ale na to, abych si pochutnala na voňavém jahodovém medvídkovi, si vzpomenu pokaždé. Beru vždy jednoho před snídaní, jednoho před večeří a na užívání se doopravdy těším. Určitě bych je doporučila každému, kdo má problémy s polykáním tablet nebo mícháním různých kolagenových drinků. Jednodušší už to zkrátka být nemůže.

Dalším plusovým bodem je také hezké balení. Pokud stejně jako já máte vitamíny „vystavené“ na kuchyňské lince, určitě minimalistický vzhled oceníte. Díky stylovému obalu navíc medvídci mohou být fajn dárek pro maminku nebo kamarádku.

gumovi medvidci venira recenze

Nyní ale k tomu, co vás zřejmě zajímá nejvíce – k účinkům. Já jsem si jako první všimla změny na nehtech, kterou jsem zaznamenala přibližně po třech týdnech užívání. Jsou pevnější a rychleji rostou. V tomto ohledu jsem tedy naprosto spokojená. Na zlepšení kvality vlasů jsem si však musela chvíli počkat – přibližně po měsíci a půl však pomalu začínalo být vidět, že se něco děje. Za mě tedy VENIRA® gumoví medvídci pro vlasy, nehty a pleť rozhodně stojí za zkoušku.

Mají VENIRA® gumoví medvídci pro vlasy, nehty a pleť vedlejší účinky?

Při pročítání recenzí jsme nenarazili na to, že by uživatelé zmiňovali jakékoliv nežádoucí účinky. Po konzultaci s ošetřujícím lékařem je možné brát medvídky dokonce i v těhotenství a při kojení. Problém není ani v kombinování různých produktů. VENIRA® gumové medvídky pro vlasy, nehty a pleť můžete klidně doplnit o VENIRA® kostičky pro vlasy, nehty a pleť, kolagen ve formě srdíček nebo různé kolagenové drinky.

venira medvidci pro vlasy nehty plet 1
Venira Vlasy, nehty a pleť jahoda gumoví medvídci 60 ks
venira kosticky malina
Venira Vlasy, nehty, pleť ve formě kostiček, Malina
venira kolagen
Venira PREMIUM kolagenový drink, Lesní plody

Jak dlouho trvá, než uvidím výsledky?

Cesta k prvním výsledkům je pro každého jiná. Někteří mohou změny zaznamenat už po třech týdnech užívání, jiní potřebují několik balení medvídků, aby se účinky projevily. Myslete na to, že každé tělo je jiné, a dejte doplňku stravy dostatek času, aby mohl působit. Pokud nezabere ani po delší době, nezoufejte a vyzkoušejte jiný produkt, který obsahuje rozdílnou kombinaci účinných látek.

Jsou gumoví medvídci vhodní pro všechny věkové kategorie?

Gumoví medvídci pro vlasy, nehty a pleť jsou vhodní pro ženy, muže a děti od 6 let. U dětí se však doporučuje užívat pouze 1 medvídka denně. Doplněk stravy mohou brát také ženy v období těhotenství a kojení, je však vhodné, aby se nejprve poradily s ošetřujícím lékařem.

Jaký je doporučený denní příjem gumových medvídků?

Každý den užívejte 2 medvídky – jednoho ráno před jídlem a jednoho večer. Vzhledem k tomu, že složení medvídků je čistě přírodní, jejich užívání je možné bez přestávky – tak dlouho, jakkoliv jen potřebujete.

5/5 - (4 hodnocení)
Sdílejte článek s ostatními

Komentáře

Další články
Fototerapie

Fototerapie, fascinující spojení světla a léčby, otevírá nové obzory v moderní medicíně. Tato důmyslná metoda, která světelné záření…

Recenze masážní pistole FlexGun™ by vás měla zajímat, pokud pravidelně cvičíte, máte sedavé zaměstnání nebo vás trápí celulitida.…

Zdravé sezení

Nejste si jistí, jak správně sedět u počítače? Podívejte se na naše tipy, jak sedět zdravě, a skoncujte…

Překyselený organismus

Trápí vás překyselený žaludek? Je to běžný problém, na který existuje několik tipů a babských rad. Co tedy…

Jak zklidnit podrážděný žaludek

Máte problém s podrážděným žaludkem? Potřebujete osvědčené řešení, jak žaludek a střeva zklidnit? Tyhle tipy vám pomohou! Připravili…

Akupresura

Akupresura je masážní technika, během které dochází k tisknutí akupresurních bodů na těle. Naučte se základy a zbavte se…

Chceš ukládat? Vytvoř si u nás účet
Získej možnost ukládat si oblíbené články, recepty, srovnávače, autory a spousty dalšího do svého profilu. Díky tomu budete mít možnost vždy se vrátit k tomu, co vás zaujalo a vytvořit si tak vlastní databázi toho nejzajímavějšího pro vás. Tak neváhejte, vše je zdarma.
Registrovat se zdarma
Chceš ukládat? Vytvoř si u nás účet
Získej možnost ukládat si oblíbené články, recepty, srovnávače, autory a spousty dalšího do svého profilu. Díky tomu budete mít možnost vždy se vrátit k tomu, co vás zaujalo a vytvořit si tak vlastní databázi toho nejzajímavějšího pro vás. Tak neváhejte, vše je zdarma.
Registrovat se zdarma
Chceš ukládat? Vytvoř si u nás účet
Získej možnost ukládat si oblíbené články, recepty, srovnávače, autory a spousty dalšího do svého profilu. Díky tomu budete mít možnost vždy se vrátit k tomu, co vás zaujalo a vytvořit si tak vlastní databázi toho nejzajímavějšího pro vás. Tak neváhejte, vše je zdarma.
Registrovat se zdarma
Chceš ukládat? Vytvoř si u nás účet
Získej možnost ukládat si oblíbené články, recepty, srovnávače, autory a spousty dalšího do svého profilu. Díky tomu budete mít možnost vždy se vrátit k tomu, co vás zaujalo a vytvořit si tak vlastní databázi toho nejzajímavějšího pro vás. Tak neváhejte, vše je zdarma.
Registrovat se zdarma
Chceš ukládat? Vytvoř si u nás účet
Získej možnost ukládat si oblíbené články, recepty, srovnávače, autory a spousty dalšího do svého profilu. Díky tomu budete mít možnost vždy se vrátit k tomu, co vás zaujalo a vytvořit si tak vlastní databázi toho nejzajímavějšího pro vás. Tak neváhejte, vše je zdarma.
Registrovat se zdarma
Chceš ukládat? Vytvoř si u nás účet
Získej možnost ukládat si oblíbené články, recepty, srovnávače, autory a spousty dalšího do svého profilu. Díky tomu budete mít možnost vždy se vrátit k tomu, co vás zaujalo a vytvořit si tak vlastní databázi toho nejzajímavějšího pro vás. Tak neváhejte, vše je zdarma.
Registrovat se zdarma
Chceš ukládat? Vytvoř si u nás účet
Získej možnost ukládat si oblíbené články, recepty, srovnávače, autory a spousty dalšího do svého profilu. Díky tomu budete mít možnost vždy se vrátit k tomu, co vás zaujalo a vytvořit si tak vlastní databázi toho nejzajímavějšího pro vás. Tak neváhejte, vše je zdarma.
Registrovat se zdarma
Chceš ukládat? Vytvoř si u nás účet
Získej možnost ukládat si oblíbené články, recepty, srovnávače, autory a spousty dalšího do svého profilu. Díky tomu budete mít možnost vždy se vrátit k tomu, co vás zaujalo a vytvořit si tak vlastní databázi toho nejzajímavějšího pro vás. Tak neváhejte, vše je zdarma.
Registrovat se zdarma
Chceš ukládat? Vytvoř si u nás účet
Získej možnost ukládat si oblíbené články, recepty, srovnávače, autory a spousty dalšího do svého profilu. Díky tomu budete mít možnost vždy se vrátit k tomu, co vás zaujalo a vytvořit si tak vlastní databázi toho nejzajímavějšího pro vás. Tak neváhejte, vše je zdarma.
Registrovat se zdarma
Získejte ZDARMA
e-book v hodnotě 199 Kč, SLEVY u našich partnerů na oříšky a doplňky výživy a navíc se zepojte do našich soutěží!
Chceš ukládat? Vytvoř si u nás účet
Získej možnost ukládat si oblíbené články, recepty, srovnávače, autory a spousty dalšího do svého profilu. Díky tomu budete mít možnost vždy se vrátit k tomu, co vás zaujalo a vytvořit si tak vlastní databázi toho nejzajímavějšího pro vás. Tak neváhejte, vše je zdarma.
Registrovat se zdarma